Szkoła Podstawowa w Szczodrem

Piknik rodzinny

Dla Mamy i Taty

 

               28 maja przy OSP w Szczodrem odbył się piknik rodzinny. Organizatorem imprezy była Szkoła Podstawowa w Szczodrem oraz działająca przy niej Rada Rodziców.

 

               W godzinach 13:00 - 17: 00 na przybyłych gości czekało wiele atrakcji. Najpierw uczniowie z klas młodszych wystąpili na scenie w przedstawieniu pt. „Dla Mamy i Taty”. Owacjom nie było końca, a na niektórych twarzach pojawiły się nawet łzy wzruszenia. Następnie rodzice wraz ze swoimi pociechami wzięli udział w rozgrywkach sportowych. Spróbowali swoich sił w przeciąganiu liny, piłce ręcznej i rzutach ringo. Ciekawą konkurencję, która cieszyła się dużym zainteresowaniem ,przygotowali strażacy. Okazało się, że odbijanie piłeczki ręcznikiem  wcale nie jest takie łatwe. Po wyczerpującej rywalizacji każdy mógł posilić się apetycznymi sałatkami i pieczonymi kiełbaskami. Również dla łasuchów słodyczy znalazło się małe co nieco.

 

                Miłą niespodziankę sprawił najmłodszym jeden z rodziców, który zasponsorował dmuchane zabawki, zamek i basen z kulkami. Kiedy na placu pojawił się pierwszy motyl, wiadomo było, że rozpoczęło się malowanie twarzy.

 

               Swoją obecnością zaszczycił nas Zastępca Wójta Gminy Długołęka pan Grzegorz Sudnik. Sprawdził się jako sędzia rozgrywek sportowych i jako gość honorowy wręczył zwycięzcom symboliczne nagrody.

 

               Słoneczne, sobotnie popołudnie minęło wszystkim szybko i przyjemnie. Czas umilał nam również pan Marcin Woźniak, który grał, śpiewał i doskonale sprawdził się w roli konferansjera.

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 02 czerwca 2011 17:08
Dokument wprowadzony do BIP przez: acichorek
Ilość wyświetleń: 1381
03 czerwca 2011 16:09 (acichorek) - Zmiana treści zakładki.
02 czerwca 2011 17:18 (acichorek) - Zmiana treści zakładki.
02 czerwca 2011 17:12 (acichorek) - Zmiana treści zakładki.
Realizacja: Superszkolna.pl