Biuletyn Informacji Publicznej - Szkoła Podstawowa w Szczodrem
http://bip.spszczodre.pl

Zapisy do szkoły

 

zzz.jpg
SZKOŁA PODSTAWOWA W SZCZODREM

Szczodre, ul. Trzebnicka 42; 55 – 095 Mirków ;

tel./fax 71  399 86 46;  spszczodre@op.pl

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jeśli chcecie Państwo, by Wasze dziecko uczyło się w komfortowych warunkach i czuło się bezpieczne, zapraszamy do naszej szkoły oraz oddziału przedszkolnego.

Nasze atuty:

29,2 pkt. na 40 możliwych (najwyższy wynik w całej gminie)

Szkoła troszczy się także o poszerzenie oferty o płatne zajęcia dodatkowe, współpracując ze szkołami tańca i szkołami nauki języków obcych. Wspieramy nasze dzieci, uczestnicząc w projekcie Indywidualizacja Procesu Nauczania i Wychowania w klasach I-III współfinansowanego w ramach Programu Kapitał Ludzki ze środków unijnych.

Szkoła dysponuje dobrą bazą lokalową - w pełni wyposażona pracownia komputerowa i sala gimnastyczna. Na terenie przyszkolnym znajduje się boisko sportowe oraz plac  zabaw. Dzieci mają zapewnioną opiekę w świetlicy szkolnej do godziny 16.00 ( z ewentualną możliwością wydłużenia zajęć świetlicowych w zależności od potrzeb).

 

            Dla podkreślenia naszej tożsamości od maja 2012 roku będziemy nosić imię Polskiej Niezapominajki.

Wszystkich zainteresowanych naszą ofertą zapraszamy do szkoły na spotkanie informacyjne  

15 marca na godz.18.00. Dodatkowo wszelkie informacje znajdą Państwo na naszej stronie     internetowej www.spszczodre.biposwiata.pl . W przypadku pytań i wątpliwości prosimy o kontakt telefoniczny:  71 399 86 46;   695 950 943.

 

 Uwaga:

W pierwotnej wersji dokumentu pojawiła się omyłkowo data  8 marca 2012 r. Przepraszamy za pomyłkę.

Zebranie informacyjne odbędzię się  15 marca 2012 r. o godzinie 18:00.